AsiakoliK.net
asiakolik.net
asiakolik.net
asiakolik.net
asiakolik.net

Join the forum, it's quick and easy

AsiakoliK.net
asiakolik.net
asiakolik.net
asiakolik.net
asiakolik.net
AsiakoliK.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Çok Hangi Dizileri Beğendiniz ?

+5
masterzek
ASG 989
RoshaN
Ebruxli
sevgider
9 posters

En Çok Hangi Dizileri Beğendiniz ? Empty En Çok Hangi Dizileri Beğendiniz ?

Mesaj tarafından sevgider 29/7/2010, 10:48

Sizden birşey isteyebilirmiyim? Şu ana kadar izlediğiniz dizilerden en çok beğendiklerinizi söylebilirmisiniz? Ve tabi nedenleriyle birlikte. Ben henüz yeni sayılırım o yüzden kendim karar vermek istemiyorum...
sevgider
sevgider
Yeni Üye
Yeni Üye

En Çok Hangi Dizileri Beğendiniz ? Empty Geri: En Çok Hangi Dizileri Beğendiniz ?

Mesaj tarafından Ebruxli 29/7/2010, 11:06

Önerebileceğim dizi bu ara izlediğim You're Beatiful (eğlenceli bir dizi anime tadında ) ve
İris (Macera , koşuşturma, aksiyon, aşk ve böle gider Very Happy )

Devamı gelecek ( ama şimdi You're Beatiful ) izleyeceğim Wink
Ebruxli
Ebruxli
EBRU
EBRU

En Çok Hangi Dizileri Beğendiniz ? Empty Geri: En Çok Hangi Dizileri Beğendiniz ?

Mesaj tarafından RoshaN 29/7/2010, 11:11

Fazla dizi izlemeye vaktim yok ama izlediğim diziler arasında şunları sayabilirim. Bunlar arasında bir sıralama yapmam zor.

Hong Gil Dong , Smile You , My Girl , Chuno , Beethowen Virüs , Time of Dog and Wolf , Im Sorry I Love You

Birde son zamanlarda izlediğim Personal Taste var. Ve hala izlediğim You Are Beatiful (A.N.Gell) dizisini beğendiğimi söyleyebilirim.
RoshaN
RoshaN
IBRAHIM
IBRAHIM

Çin Ast. : Keçi

https://roshan.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından sevgider 29/7/2010, 11:14

Bunlardan 5'ini izledim. % 50 yi geçmişim yani sevindim:D Diğerlerine de başlayacağım hemen Smile
sevgider
sevgider
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından ASG 989 29/7/2010, 13:04

İlk seyrettiğim ve Koreye aşık olmamı sağlayan "I'm sorry, I love you" kesinlikle herzaman listemde 1 numara, hiçbir zaman yeri değişmeyecek. Dram, hüzün dozajı çok çok yüksek. Kesinlikle ağlatmıştı beni [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

"My Girl" Müthiş şekilde matrak, eğlenceli, romantik, baştan sona keyifle seyrettim. unutulmazlarım arasında.
"Full House" Çatlak Han ji-eun her hareketiyle çok şeker Very Happy I'm sorry I love you dizisini seyrettikten aylar sonra ilaç gibi gelmişti Very Happy
"Kwaegeol Chun-Hyang" Komedi yönü ağır basan dizilerden biriydi. Uzun süre finalini beklemiştim Very Happy

Listelediklerim eski diziler. Yeni dizi olarak seyrettiğim pek bişey yok. Personal Taste var, onu daha bitiremedim, kısmetse bitecek [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

----Japon dramasından da yazacak olursam, "Bir Litre Gözyaşı", uzakdoğu ile ne kadar ilgili olup olmadığınız hiç önemli değil ama herkesin mutlaka seyretmesi gereken, gerçek hayat hikayesi Smile
ASG 989
ASG 989
AHMET
AHMET

Çin Ast. : Ejderha

Mesaj tarafından sevgider 29/7/2010, 13:07

çook çoook teşekkür ederim gerçekten:)
sevgider
sevgider
Yeni Üye
Yeni Üye

En Çok Hangi Dizileri Beğendiniz ? Empty Dizi önerisi

Mesaj tarafından masterzek 30/7/2010, 00:44

Selamlar,

Hangi türden hoşlandığını da yazsaydın, öneriler senin için çok daha yararlı olurdu Smile

Ben uzun zamandır dizi izleyen biriyim.Ne kadar uzun dersen 1970'lerin sonlarından beri diyeyim.Flipper, bonanza, zengin ve yoksul küçük ev v.s. dizilerle başlayan serüven, sayısız ve tabii %100'e yakını amerikan dizileri şeklinde devam etti.Son iki yıldır tv ile ilişkimi kestim.Çeşitli serilerden takip etmek istediklerimi bularak bilgisayarda izlemeye başladım.Geçen sene bir şekilde japon ve ardından kore dizileriyle tanıştım.Ve dünyam değişti Smile

Şimdi.. bu açıklamadan sonra hayatımda seyrettiğim en güzel dizileri son dört ayda izlediğimi söylemem seni şaşırtmasın:) Romantik komedi olarak You're Beautiful, aşk-dram olarakta Snow queen benim hayatımda seyrettiğim en güzel diziler.Bu dizilerden öncede kore ve japon dizileri izliyordum.Geçmişim fazla değil ama 1 yıl kadar oluyor bu dünyaya adım atalı.Birçok güzel dizi elde ettim ve izledim.Ama beni bu ikisi kadar etkileyen dizi olmadı.Dolayısıyla direk tavsiye ediyorum.Korelilerin özellikle başarılı oldukları tarz ağlatan dramlar yada romantik komediler.Bu iki dizide bu türler içinde gerçekten özel yere sahip bence.

You're beautiful'u diğer romantik komedilerle kıyaslamak zor.Çünkü sıradışı ( harika Smile ) bir tarzla çekilmiş.Bunun sebebi de ebrulix'in dediği gibi anime tadında sahnelerle dolu olması bence.Bu açıdan diğerlerinin önüne geçiyor. ( Tabii neden bahsettiğimizi anlamak için anime de seyrediyor olması gerek insanın.benim anime arşivim 300 çeşit 10.400 bölüm 2 tb kadar.O açıdan bu konuda yorum yapabilecek seviyede olduğumu düşünüyorum Smile ) Oyuncuların güzel oyunları ve ana karakterin seyirciye çok çok sempatik gelmesi diziyi gerçekten izletiyor.Seyircinin dizideki olaylar karşısında kızın hissettiklerini direk hissedebilmesi ve onunla birlikte yaşıyormuşçasına üzülüp sevinmesi ise dizinin başarısının kanıtı bence.Bunu harika bir şekilde başarmış yönetmen ve oyuncular.Senaryo gayet akıcı sıkıldığımız doğru dürüst bölüm yok.Şarkılar diziye iyi uymuş ve altyazıda anlamlarını görünce daha da beğeniyorsunuz.
Abarttın diyen arkadaşlar Smile Valla kişisel görüşüm böyle.En beğendiğim dizi budur.

The Snow Queen dizisi çok sağlam, hüzünlü, sonlarında ise gerçekten seyredeni derinden etkileyen, gözyaşartıcı bir aşk hikayesi.Ancak bütün üzüntünüze rağmen, bu harika hikayeyi seyrettiğiniz için bir şekilde mutlu da ediyor sizi.
Dizi yavaş bir şekilde başlıyor.Geçmişte fazla vakit kaybetmeden, ana karakterin neden bu durumda olduğunu lisede, okul yaşamındaki bir olayı öncesi ve sonrasını göstererek anlatıyor. Peşinden 1.bölüm sonlarında 8 yıl sonraya geçerek normal zamana gelmiş oluyoruz.Seyretmeye devam ettikçe insanı ekran başına çivileyen bir dizi.Şımarık zengin kız, fakir gururlu oğlan hikayesi gibi başlayarak biranda gerçek hüviyetine kavuşan bir hikaye.Konuya fazla girmemeye çalışıyorum izleyin görün.Pişman olmayacaksınız.Bu dizide bu türde en beğendiğim dizi.

Şu sıralar ne izliyorsun derseniz..Chuno, Hong Gil Dong ( snow queen'in başrolündeki sung yu-ri nedeniyle Smile ) ve Coffee Prince dizilerini karışık olarak izliyorum.Üçünü de başarılı buldum.Bu senenin dizileri değiller.Bulman kolay olur.

Kore dizileri ile ilgili siteler içinde en sağlam, derli toplu 720p dizi arşivi burada.Kıymetini bilerek, burada varsa dizileri buradan indirip izlediğimi de belirteyim.
masterzek
masterzek
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj tarafından 'L' 24/8/2010, 03:18

"I'm sorry, I love you" klasik tabiki 1 numara Smile

-my girl
-kurosagi
-A love to kill
-Zeni Geba
-1 litre gözyaşı
'L'
'L'
Üye
Üye

Çin Ast. : Keçi

Mesaj tarafından Apsuva 13/9/2010, 14:38

En son A Love To Kill i izledim ve etkisinden henüz kurtulamadım.[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Apsuva
Apsuva
Yeni Üye
Yeni Üye

Çin Ast. : Yılan

Mesaj tarafından Oh Yoon Joo 15/12/2010, 08:56

Güzel başlık olmuş, hem bu konuda fikir almak isteyen arkadaşlar içinde seçim yapmalarını kolaylaştırabilirdik bu sayfayla.. Ammavelakin söz konusu Uzakdoğu dizileri olunca iş biraz karışık....
Neden mi?
Uzakdoğu dizileri format olarak bizim Yeşilçam geleneğimizi büyürken izlediğimiz her şeyi içeriyor neredeyse....
İzlerken sıkılıp bıraktım diyebileceğin bir iki dizi çıkabilir karşına o da şanssızsan eğer kimyacı Ama bu sitede sorularına cevap veren insanları tanıyan biri olarak söylüyorum ki zor bi ihtimal bu durum.... judges
Neyse Gelelim benim tavsiyelerime....

Komedi ağırlıklı sonradan ne olduğunu anlamadan ama ama diye mızıldanabileceğin diziler

• My Girl
  • Full House
  • You're Beatiful
  • Kwaegeol Chun-Hyang
  • Get Karl Oh su jung

Ağlamaktan gözlerinin davul olarak takdim edilebileceği dizilerağlaa

• I'm sorry I love you
  • 1 Litre Gözyaşı
  • A love to kill
  • Bara.no.nai.Hanaya
  • Snow queen

Gülmeye gülmeye gülmeye geldik diye izlenebilecek gırgır şamata şeyler

• pasta
  • Smile You
  • Yakışıklılar Cenneti
  • three dads one mom

Ekşın Olmadan asla dersen de aşık
  • Hong gil Dong
  • Chuno
  • Time of Dog and Wolf
  • İris
  • Dream

Ve hangi kısma yerleştireceğimi bilemediğim ....temizlik
  • Painter.of.the.Wind.......
  • Ohitori sama......
Oh Yoon Joo
Oh Yoon Joo
Üye
Üye

Çin Ast. : Manda

Mesaj tarafından naylondosya 9/2/2011, 13:08

Öncelikle herkese selm=) İlk mesajımı buraya yazmak kısmetmiş... Uzatmadan direk konuya giriyorum... 3O yaşımda olmama rağmen, vücudumdaki bütün suyu bi gecede tüketen "Misa" diyorum=(
naylondosya
naylondosya
Yeni Üye
Yeni Üye